Predané
Obchodný priestor
Melrose Rusovce

Referencie

Povedali o nás klienti

Rýchle jednanie, vynikajúci know-how ohľadne pravidiel prevodu, ústretové jednanie. Predaj prebiehal na profesionálnej úrovni. Celkovo proces zvládnutý na jednotku. Určite rád odporučím a kedykoľvek znovu zopakujem. Viem, že som si vybral správne.
Marek Hrdlička
So spoločnosťou CORRIS som mal možnosť spolupracovať aj pri kúpe a aj pri predaji bytu. Komunikácia medzi nami bola na profesionálnej, ale zároveň veľmi priateľskej úrovni.
Počas celého procesu som bol dostatočne informovaný o všetkých záležitostiach týkajúcich sa kúpy alebo predaja mojich nehnuteľností. Oceňujem veľmi dobré znalosti či už v oblasti kúpy a predaja, ale aj v oblasti právnickej, kde mi boli tiež veľmi nápomocný. Dúfam, že budem mať možnosť spolupracovať so spoločnosťou CORRIS aj v budúcnosti.
Jozef Žák
Spolupracovali sme s pánom Branislavom Harmatom, ktorý si pre nás vedel nájsť dostatok času a prispôsobil sa nám a našim možnostiam a potrebám.
S komunikáciou a službami CORRIS, s.r.o. sme boli maximálne spokojní. Komunikácia bola veľmi srdečná a viedla k obojstrannej (trojstrannej) spokojnosti, teda aj na strane predajcu aj kupujúceho. Pán Harmat bol rovnako ústretový a nápomocný ako pri predaji bytu, tak aj pri následných administratívnych úkonoch, pričom všetko, čo sme nemuseli vybaviť my osobne, prevzal na seba. Spoluprácu s firmou CORRIS, s.r.o. môžeme jednoznačne odporučiť.
Zlatica Jursová
So spoločnosťou CORRIS a konkrétne pánom Branislavom Harmatom spolupracujem už viac ako desať rokov. Oceňujem hlavne profesionalitu a rýchle riešenie či už kúpy, predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti. Vyzdvihol by som skúsený výber vhodných kupujúcich alebo nájomníkov.
Patrik
Ďakujem za profesionálny a zároveň o priateľský prístup a komunikáciu. So službami som bol nadmieru spokojný, nedošlo k žiadnej, ani formálnej chybe a Vaše služby budem ďalej odporúčať.
Michal Vrba
S predajom nehnuteľnosti prostredníctvom spoločnosti CORRIS sme boli veľmi spokojní. Špeciálne oceňujeme prístup a profesionalitu, nakoľko išlo o komplikovaný predaj, s množstvom špecifických pripomienok na oboch stranách, náročnými termínmi a vyťaženosťou predávajúcich aj kupujúcich.
Spoločnosť CORRIS nám pomohla vyriešiť všetky komplikácie a po dlhých mesiacoch dotiahla predaj do úspešného konca. Obe strany boli spokojné. Ešte raz vďaka.
Alexandra Bukovčanová
Už približne 12 ročná spolupráca na viacerých projektoch prebiehala a prebieha aj v súčasnosti k úplnej spokojnosti s vysoko profesionálnym prístupom partnera.
Ing.Peter Chovanec, Neobau s.r.o. - developer